Banery reklamowe Toruń – Duzyformat.com.pl

Banery

Szyldy reklamowe dla Twojej firmy – Toruń

Baner to jedna z najpowszechniejszych obecnie form reklamy. Oferujemy Państwu drukowanie w technice solwentowej i lateksowej. Produkty na płoty, ściany, elewacje budynków powstają na materiale winylowym typu frontlit, który przeznaczony jest do druku jednostronnego. Gwarantuje on wysoką trwałość i bardzo dobre odwzorowanie kolorów. Na miejscu oferujemy całkowite wykończenie poprzez zgrzewanie materiałów, a także rękawy i oczka. Gotowy baner można montować na wszelkiego rodzaju powierzchniach elewacji, ścianach budynków czy płotach i rusztowaniach, jako oznakowania terenów budowy. Możliwość łączenia fragmentów wydruku poprzez zgrzewanie, daje nieograniczone możliwości wielkoformatowe.


przykładowy baner

Skuteczna reklama na imprezach masowych

Brandowanie stadionów jest niezwykle skuteczną formą zwiększania rozpoznawalności dla przeróżnych branż. Przy wielkich wydarzeniach, gdzie zbiera się wielu ludzi, a co za tym idzie – jednocześnie potencjalnych klientów, warto zainwestować w banery reklamowe o dobrej jakości druku i wykonane z solidnych materiałów. Dzięki naszym produktom mogą Państwo osiągnąć taki efekt. Oznakowanie stadionów to nie tylko identyfikacja wizualna. Wszędzie tam, gdzie pojawia się reklama na imprezach sportowych, możesz liczyć na zwiększenie rozpoznawalności Twojej branży.

Odpowiednie oznakowanie dla biur

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni to klucz do funkcjonalnego budynku. Identyfikacja biur jest ważnym elementem rozwoju marek. Zadbamy, by dzięki naszym rozwiązaniom zapewnić Ci spójny i estetyczny branding firmy. Zewnętrzne oznakowanie biur pozwala na łatwiejsze orientowanie się w przestrzeni, zarówno dla właścicieli, jak i klientów. Warto podkreślić, że wykonywane przez nas produkty cechuje trwałość i wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne. Stosując billboardy o wysokiej jakości druku, zyskujesz pewność, że Ty i Twoja firma jesteście widzialni. Proponujemy takie oznakowanie również na etapie budowy. Zachęcamy do kontaktu – wspólnie ustalimy najlepszą formę brandingu dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35