Oklejanie samochodów Toruń

Grafika samochodowa

Oklejanie aut to skuteczny i nowoczesny sposób reklamy. W dzisiejszych czasach większość firm decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na jego popularność.
Do wyklejenia aut używamy najwyższej jakości folii wylewanej, która dedykowana jest do druku technologią solwentową lub lateksową. Folia posiada szary, łatwo usuwalny klej, który został zaprojektowany w technologii kanalików X-scape. System ten umożliwia szybką aplikację przy zastosowaniu optymalnej przyczepności i długiej trwałości. Folia doskonale układa się na wypukłościach , zagięciach czy zagłębieniach. Dodatkowo stosowany jest laminat wylewany, który chroni grafikę przed blaknięciem, czynnikami zewnętrznymi czy promieniowaniami UV.

Nasz zespół grafików zadba o to, aby projekt był oryginalny i niepowtarzalny, tym samym reklama będzie przejrzysta, czytelna a jednocześnie budząca ciekawość i zainteresowanie. Grafika samochodowa lub całkowita zmiana koloru auta to proces, który wymaga precyzji, dokładności i zaangażowania. Istotna jest również folia, której używa się do oklejenia aut.
Stosujemy najwyższej jakości folie od najlepszych producentów takich jak:

  • Arlon
  • 3M
  • Oracal
  • Avery

obklejanie aut

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35