Oklejanie samochodów Toruń

Grafika samochodowa

Jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów reklamy. Jeżdżąc samochodem z grafiką rzucającą się w oczy, zapewniamy sobie najlepszą reklamę w każdym miejscu, do którego się udamy. Reklama na samochód drukowana jest na specjalnej folii samochodowej wylewanej o cienkiej strukturze, umożliwiającej aplikację na wszelkiego rodzaju nierównościach, przewężeniach, klamkach, listwach samochodów itp.

Klejenie folii samochodowej na gorąco zapewnia trwałość i efekt przypominający malowanie. Każdy klejony przez nas pojazd może być dodatkowo zabezpieczony lakierem lub laminatem, przez co grafika na samochodzie zabezpieczona jest przed blaknięciem i ścieraniem.

Mobilna reklama na pojazdach gwarantuje powodzenie w każdym miejscu. Przygotujemy dla Ciebie taki projekt, by każdy go widział. Oklejanie samochodu może odbyć się u klienta lub u nas. Wydruk grafiki na samochód wykonany w technice miękkiego, twardego solwentu lub lateksu, który pozwala zastosować szeroką gamę barw oraz wierne odwzorowanie kolorów. Projekt grafiki na samochód nie ma dzięki temu żadnych ograniczeń graficznych i kolorystycznych.

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35