Obrazy drukowane Toruń - Duzyformat.com.p

Obrazy

obraz

Druk obrazu do Twojego pokoju – Toruń

Nasza drukarnia umożliwia tworzenie obrazów na płótnie o maksymalnych wymiarach 135 × 220 cm. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie wydrukować dosłownie wszystko w tym formacie. Canvas, stworzony na bazie najwyższej jakości tkaniny bawełnianej, na której drukujemy, jest gruby, dzięki czemu tusze nie wsiąkają w jego powierzchnię, a zatrzymują się na niej, gwarantując tym samym piękne nasycenie koloru i głębi.


Ozdoba na płótnie – druk obrazu na blejtram i krosno

Proponujemy druk obrazu rozpinanego na krośnie, który będzie nie lada gratką dla prawdziwych koneserów sztuki. Sprawdza się on zwłaszcza do malowideł o większej powierzchni. Dzięki użyciu krosna będą one wyjątkowo prezentować się na każdej ścianie. Druk obrazu naciągamy także na drewniany blejtram. Zapraszamy do naszej drukarni w Toruniu. Proponujemy wyjątkowe rozwiązania zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Drukowane obrazy – wyjątkowa ozdoba w Twoim domu

Wysokiej jakości druk lateksowy, którego tusze są na bazie wody, jest ekologiczny i bezwonny, przez co idealnie nadaje się do każdego wnętrza. Zamawiając u nas druk obrazu do swojego pokoju, otrzymujesz piękny, gotowy do powieszenia produkt. Wykonujemy zlecenia na bazie Twoich zdjęć. Zachęcamy również do skorzystania z naszej bazy, którą znajdziesz na www.fototapeta.com.pl. Zachęcamy do kontaktu. Odbioru zamówień można dokonywać bezpośrednio z naszego biura w Toruniu.

przykładowe obrazy

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35