Park maszyn

Park maszyn

Obecnie posiadamy maszyny do druku wielkoformatowego:

-Canon Colorado 1650 UVgel druku w trybie matowym lub błyszczącym
-DOCAN H3000 o szerokości 3,2m x 2m stół / druk z roli – druk UV
-DGI PolaJet 3204DX – o szerokości 3,2m – twardy solwent.
-HP lateks 360 – o szerokości 1,6m – druk lateksowy,
-iECHO 3,2m x 2,5 o polu roboczym – stół tnący/frezujący/bigujący.
-Konika Minolta – druk cyfrowy.
-Ploter tnący – Summa D160. o szerokości ciącia 1600mm

Dodatkowo zaplecze techniczne potrzebne do montażu reklam jak zgrzewarki i oczkarka oraz introligatornię. Do druku wykorzystujemy najwyższej jakości media, renomowanych, światowych producentów. Stworzyliśmy firmę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku reklamy i stale poszerzające się grono klientów.

Canon Colorado 1650 UVgel

Canon Colorado 1650 UVgel

Ploter UVgel nowej generacji z elastycznymi atramentami i funkcją druku w trybie matowym lub błyszczącym. Model Canon Colorado najwyższą jakość druku. Canon UVgel wydruki wymagające dużej codziennej wytrzymałości, odporności na zarysowania, na wodę i środki czyszczące, a nawet na graffiti. Druk UV gel to z pewnością prawdziwa innowacja w przypadku materiałów wielkoformatowych. Ploter ma wszechstronne zastosowanie i używamy go przy produkcji: naklejek szlachetnych na towary, etykiet promocyjnych, dekoracji ściennych, fototapet, tabliczek znamionowych tabliczek produkcyjnych,

Druk UV Docan 

Druk UV Docan 

Drukarka wielkoformatowa DOCAN serii H3000 to przemysłowe urządzenie drukujące w technologii UV. Umożliwia zadruk praktycznie każdego podłoża (media sztywne i elastyczne) do grubości 100mm, włączając w to media o dowolnej kolorystyce i strukturze. Atrament tworzy na podłożu szklistą, odporną powierzchnię, a duża produktywność uzyskiwana jest dzięki natychmiastowemu utrwaleniu atramentu pod wpływem promieniowania UV.  Dodatkowo można nadrukować kolorem Białym jako poddruk lub naddruk. Głowica drukująca Kyocera jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów oczekujących najwyższej jakości (fotograficznej) z małą kroplą 3,5pl oraz dużej prędkości. Jest możliwość druku kolorem Białym jako poddruk lub naddruk. Dodatkową opcją jest druk z roli na role.

Stół wielozadaniowy iEcho

Stół wielozadaniowy iEchoPrecyzyjny ploter tnący iECHO  może być precyzyjnie wykorzystywany do pełnego cięcia, frezowania, cięcia o nieregularnych kształtach po obrysie z pliku wektorowego, bigowania, cięcia pod kątem i znakowania. Pamiętając o celu końcowym, jakim jest spełnienie specyficznych wymagań cięcia przemysłowego, głowicę tnącą można elastycznie wybierać spośród 10 różnych, które oferują cięcie na materiałach o grubości od 0.25mm aż do 20mm. iEcho znajduje zastosowanie przy cięciu, jak również przy frezowaniu materiałów takich jak: tworzywa sztuczne, skóra, drewno, pleksi, płyty PCV, płyty piankowe, karton, papier, dibond, folia w tym samoprzylepna, sklejka, guma, papier, tekstylia, cienkie blachy aluminium, miedź oraz laminaty grawerskie.

Dostępne narzędzia:
– nóż oscylacyjny elektryczny
– pneumatyczny nóż oscylacyjny
– nóż rotacyjny
– narzędzie frezujące CNC
– ostrze V-cut
– ostrze Kiss-cut do cięcia folii
– narzędzie bigujące
– kamera do pozycjonowania
– system transportu z taśmą przesuwną

Druk Lateks HP

Druk Lateks HP

Najwyższa na rynku jakość druku, gdzie jednocześnie są one całkowicie nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia. Postanowiono zrezygnować ze szkodliwych rozpuszczalników, które stosowane były do tej pory, na korzyść… wody( jest ona podstawowym składnikiem). Tusze lateksowe stosowane w urządzeniach HP przewyższają technologię solwentową pod względem jakości. Wydruki zachowują swoją wyrazistość i płynne przejścia barw, także w dużej rozdzielczości. Są do tego ekologiczne, a jednocześnie równie odporne na wilgoć, promienie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne.

Materiały eksploatacyjne HP do drukarek lateksowych wykorzystują wodę jako naturalny rozpuszczalnik. Dzięki temu wydruki nie wydzielają szkodliwych toksyn, są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne i nie tak łatwopalne, jak stosowane wcześniej tusze solwentowe.

Weni Laser CO2 

Weni Laser CO2 Plotery laserowe CO2 znajdą zastosowanie przy cięciu, jak również przy grawerowaniu materiałów takich jak: tworzywa sztuczne, skóra, drewno, pleksi, sklejka, guma, papier, tekstylia oraz laminaty grawerskie.  Nasz ploter CO2 jest w stanie wygrawerować drobne elementy takie jak np. pieczątki, znaczki itp. co świadczy o ich wysokiej precyzji działania. Pole pracy 2m x 3m

Ploter tnący Summa S One D160

Ploter tnący Summa S One D160

Plotery tnące Summa z systemem OPOS X. System OPOS X umożliwia odczyt nadrukowanych znaczników dla konturowego wycinania, (wycinanie nadrukowanych elementów po konturze) cięcie nie tylko na standardowych materiałach jak folia samoprzylepna, a również odblaskowych, holograficznych, lustrzanych, a także na różnego rodzaju laminatach.

Druk cyfrowy – Laserowy

Druk cyfrowy - Laserowy

Konica Minolta Accurio Press c2060L

Rozdzielczość 8 bitowa 1 200 x 1 200 dpi
odpowiednik 3 600 x 1 200 dpi
Gramatura papieru 62-350 g/m2
Druk dwustronny Typu non-stack; 62-350 g/m2
Formaty papieru 330,2 x 487,7 mm
Maksymalne pole zadruku 323 x 1200 mm

– Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów – perfekcyjne odwzorowanie, stabilność obrazu, kontrola nasycenia
– Wszechstronne opcje wykańczania, m.in. tworzenie broszur, dziurkowanie i zszywanie podczas wydruku, insertowanie

Druk solventowy – wielkoformatowy DGI

dgi-polajet-ps-3204d solvent

Druk solwentowy to druk tuszami na bazie rozpuszczalników organicznych. Praktyczne zastosowania druku solwentowego to wszelkie wydruki wielkoformatowe outdoorowe i indoorowe. Atramenty solwentowe są odporne na czynniki atmosferyczne łącznie z  promieniowaniem ultrafioletowym w okresie od 2 do 4 lat. Charakteryzują się również małą ścieralnością i nie wymagają laminowania na zewnątrz.  Maksymalne szerokości zadruków w jednym kawałku to 314cm oraz długość 45m. .