Park maszyn

Park maszyn

Obecnie posiadamy maszyny do druku wielkoformatowego:
-DOCAN H3000 o szerokości 3,2m x 2m stół / druk z roli – UV
-DGI PolaJet 3204DX – o szerokości 3,2m – twardy solwent.
-HP lateks 360 – o szerokości 1,6m – druk lateksowy,
-iECHO 3,2m x 2,5 polu roboczym – stół tnący/frezujący/bigujący.
-Konika Minolta – druk cyfrowy.
-Ploter tnący – Summa D120.

Dodatkowo zaplecze techniczne potrzebne do montażu reklam jak zgrzewarki i oczkarka oraz introligatornię. Do druku wykorzystujemy najwyższej jakości media, renomowanych, światowych producentów. Stworzyliśmy firmę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku reklamy i stale poszerzające się grono klientów.

Druk UV Docan 

Drukarka wielkoformatowa DOCAN serii H3000 to przemysłowe urządzenie drukujące w technologii UV. Umożliwia zadruk praktycznie każdego podłoża (media sztywne i elastyczne) do grubości 100mm, włączając w to media o dowolnej kolorystyce i strukturze. Atrament tworzy na podłożu szklistą, odporną powierzchnię, a duża produktywność uzyskiwana jest dzięki natychmiastowemu utrwaleniu atramentu pod wpływem promieniowania UV.  Dodatkowo można nadrukować kolorem Białym jako poddruk lub naddruk. Głowica drukująca Kyocera jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów oczekujących najwyższej jakości (fotograficznej) z małą kroplą 3,5pl oraz dużej prędkości. Jest możliwość druku kolorem Białym jako poddruk lub naddruk. Dodatkową opcją jest druk z roli na role.

Stół wielozadaniowy iEcho

Precyzyjny ploter tnący iECHO  może być precyzyjnie wykorzystywany do pełnego cięcia, frezowania, cięcia po obrysie z paserami, bigowania, cięcia pod kątem i znakowania. Pamiętając o celu końcowym, jakim jest spełnienie specyficznych wymagań cięcia przemysłowego, głowicę tnącą można elastycznie wybierać spośród 10 różnych, które oferują cięcie na materiałach o grubości od 0.25mm aż do 20mm. TK3S iEcho  skonfigurowany z 3 głowicami, jeśli obrabiane są zadania z wieloma narzędziami. iEcho posiada automatyczną inicjalizację noża dzięki czemu łatwo jest kontrolować głębokość cięcia lub grawerowania, dokładność jest gwarantowana dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni, który mierzy długość narzędzia.

Dostępne narzędzia:
– nóż oscylacyjny elektryczny
– pneumatyczny nóż oscylacyjny
– nóż rotacyjny
– narzędzie frezujące CNC
– ostrze V-cut
– ostrze Kiss-cut do cięcia folii
– narzędzie bigujące
– kamera do pozycjonowania
– system transportu z taśmą przesuwną

Druk Lateks HP

Najwyższa na rynku jakość druku, gdzie jednocześnie są one całkowicie nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia. Postanowiono zrezygnować ze szkodliwych rozpuszczalników, które stosowane były do tej pory, na korzyść… wody( jest ona podstawowym składnikiem). Tusze lateksowe stosowane w urządzeniach HP przewyższają technologię solwentową pod względem jakości. Wydruki zachowują swoją wyrazistość i płynne przejścia barw, także w dużej rozdzielczości. Są do tego ekologiczne, a jednocześnie równie odporne na wilgoć, promienie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne.

Materiały eksploatacyjne HP do drukarek lateksowych wykorzystują wodę jako naturalny rozpuszczalnik. Dzięki temu wydruki nie wydzielają szkodliwych toksyn, są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne i nie tak łatwopalne, jak stosowane wcześniej tusze solwentowe.

hp latex 360

Druk cyfrowy – Laserowy

Konica Minolta Accurio Press c2060L

Rozdzielczość 8 bitowa 1 200 x 1 200 dpi
odpowiednik 3 600 x 1 200 dpi
Gramatura papieru 62-350 g/m2
Druk dwustronny Typu non-stack; 62-350 g/m2
Formaty papieru 330,2 x 487,7 mm
Maksymalne pole zadruku 323 x 480 mm

– Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów – perfekcyjne odwzorowanie, stabilność obrazu, kontrola nasycenia
– Wszechstronne opcje wykańczania, m.in. tworzenie broszur, dziurkowanie i zszywanie podczas wydruku, insertowanie

Druk solventowy – wielkoformatowy DGI

Druk solwentowy to druk tuszami na bazie rozpuszczalników organicznych. Praktyczne zastosowania druku solwentowego to wszelkie wydruki wielkoformatowe outdoorowe i indoorowe. Atramenty solwentowe są odporne na czynniki atmosferyczne łącznie z  promieniowaniem ultrafioletowym w okresie od 2 do 4 lat. Charakteryzują się również małą ścieralnością i nie wymagają laminowania na zewnątrz.

Maszyny do druku, które posiadamy, pozwalają na druk eco(miękkim) i twardym solwentem. Twardy solwent charakteryzuje się wspomnianą już odpornością, natomiast w przypadku eco-solwentu dochodzi do tego jeszcze szeroka paleta barw, pozwalająca uzyskać świetne efekty wydruku, co podnosi jakość wykonanych prac. Maksymalne szerokości zadruków w jednym kawałku to 314cm oraz długość 45m. twardym solwentem i 155 cm miękkim solwentem oraz 155cm lateksem.

dgi-polajet-ps-3204d solvent