Roll Up

Roll upy

to jedna z najwygodniejszych form reklamy, niezbędna zwłaszcza na wszelkiego rodzaju prezentacjach i w podróżach służbowych. System wystawienniczy składa się z banera reklamowego, aluminiowych stelaża i kasetki utrzymujących konstrukcję i torby, ułatwiającej przenoszenie reklamy w różne miejsca. Całość jest bardzo lekka, charakteryzuje się łatwością i szybkością montażu – wystarczy w potrzebnym czasie wyciągnąć baner z kasetki, ustawić podtrzymującą go aluminiową rurkę, a gdy nie będzie już potrzebny, „zrolować” z powrotem do kasety. System typu roll up można wykorzystać na targach, wystawach handlowych, stoiskach do zabudowy itp. Standardowe wymiary Speed upów to 85 x 200 cm, 100 x 200 cm, 80 x 200 cm

Pajączki są także komfortową formą reklamy, jednak nadają się bardziej do prezentacji grafik, stojących w jednym miejscu. Pajączek reklamowy to aluminiowy stelaż, złożony na „krzyż” (wygląda jak pajączek), na który naciągnięty jest materiał z grafiką. Ten system mniej nadaje się do transportu i nie jest tak łatwy w montażu jak Speed-up, za to bardzo dobrze spełnia rolę reklamy stojącej np. przy wejściu do biura czy sklepu. Standardowe wymiary pajączków to 60 x 160 cm. Na życzenie klienta sprowadzamy inne wymiary.

Ścianki wystawiennicze – Ścianki są świetnym elementem ekspozycyjnym na wszelkiego rodzaju wystawach i głównym elementem zabudowy stoisk targowych. Tego rodzaju stand reklamowy jest także wykorzystywany na konferencjach, wywiadach, promocjach. Model jest łatwy w składaniu, a po użyciu pakowany w wygodny do transportu kufer, która stanowi jednocześnie trybunkę wystawienniczą. Elementy ścianki wykonane są z półsztywnego materiału, dającego się zwinąć w rulon. Ścianka ekspozycyjna jest lekka, odporna na uszkodzenia i ekonomiczna. Ścianki wystawiennicze nie wymagają specjalnego środka transportu, bez problemu mieszczą się w bagażniku samochodu. Najczęściej stosowany rozmiar ścianek to 3.88×2.38 m. Na życzenie klienta możemy wyszukać inne wymiary.

Potykacze aluminiowe – stojaki reklamowe obustronne do stosowania na zewnątrz lub wewnątrz, przygotowane do częstej i bezproblemowej wymiany grafiki, drukowanej głównie na papierze. Stojak typu potykacz wykonany jest z lekkiego aluminium oraz materiału przysłaniającego plakat. Trwałość potykaczy oraz łatwość obsługi poszerza stale grono klientów tego typu standu reklamowego. Jednorazowy zakup potykacza gwarantuje długofalową użyteczność reklamową. Najpopularniejsze wymiary – 75×134 cm (mieści plakat 70×100 cm) oraz 101×55 cm (mieści plakat 50×70 cm).

Potykacze z PCV – lekkie obustronne stojaki reklamowe do wewnątrz i na zewnątrz, oklejone grafiką wydrukowaną na folii samoprzylepnej matowej lub błyszczącej. Grafika potykacza z PCV może być wymieniana poprzez klejenie kolejnej na poprzednią lub demontując wcześniejszy wydruk. Formaty potykacza – 63×122 cm, 52×100 cm, 52×75 cm.