Kalendarze Toruń - szybka i pewna drukarnia

Kalendarze

Kalendarz z własnymi zdjęciami to funkcjonalny gadżet, który nada indywidualnego charakteru w każdym wnętrzu. Zarówno w domu jak i w pracy może zaskoczyć znajomych oraz sprawić przyjemność najbliższym uchwyconymi na zdjęciach wspomnieniami. Kalendarz z własnymi zdjęciami świetnie nadaje się na prezent, który będzie przypominał o wspólnych chwilach, jak również umożliwi zapisywanie spotkań, urodzin najbliższych oraz ważnych dat.

Przez 365dni w roku możesz cieszyć się zdjęciami roku ubiegłego, które sam wyselekcjonujesz. Wystarczy, że wybierzesz jeden z kilku zaproponowanych szablonów, które różnią się kolorystyką, ułożenie zdjęć i rodzajem kalendarium. Następnie wyślij do nas 13 zdjęć – jedno na każdy miesiąc w roku plus okładkę (oznacz zdjęcia nazwami miesięcy, co ułatwi nam dopasowanie fotografii). Możesz również wybrać 5 ważnych dla Ciebie dat, które oznaczymy w kalendarium. Poinformuj nas o ilości zamawianych kalendarzy oraz sposobie wysyłki, a w ciągu 3-4dni będziesz mógł cieszyć się wyszukanym prezentem dla przyjaciela bądź rozweselić pokój dziecięcy swojej pociechy.

Nasze kalendarze drukowane są przy użyciu najnowszej technologii oraz na wysokiej klasy papierze, dzięki czemu cieszą się bardzo dobrą jakością wydruku. Dodatkowo, wytrzymała spirala łączy arkusze, przez co obracanie kartek jest możliwe całym rokiem. Już dziś stwórz swój własny, oryginalny kalendarz!