Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to jedna z form reklamy, która w ostatnich latach podbiła rynek. Jest to dokonały sposób, aby zaprezentować logotyp Twojej firmy, hasła czy motywu przewodniego. Litery przestrzenne są wykorzystywane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

W przypadku liter wewnątrz mamy ogromny wachlarz możliwości od liter wykonanych z lekkiego wytrzymałego materiału – styrodur, który można uatrakcyjnić poprzez nałożenie na przód litery pcv, dibond czy plexi w dowolnym kolorze, po ozdobne, cięte w różnym kształcie plexi imitującym lustro w kolorze złotym czy srebrnym.

Na zewnątrz również stosujemy styrodur. Dzięki gładkiej strukturze tego tworzywa, możliwe jest wycinanie nietypowych wzorów o różnych grubościach, jak również malowanie ich na dowolny kolor. Aby wzmocnić literkę lub ją uatrakcyjnić można zastosować lico wykonane z plexi czy dibond.

Inna forma reklamy to litery podświetlane 3D, które skutecznie wyróżniają firmę i powodują, że logo firmy jest widoczne z daleka.

Grafiki przestrzenne można montować bezpośrednio do ściany, jak również na płyty i tablice z PCV bądź plexi. Zawsze dobieramy materiały tak, by zapewnić wysoką trwałość reklamy.


Litery przestrzenne

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35