Panele - dekory szklane | szyby ozdobne Toruń

Panele szklane

panele szklane

Świat nie stoi w miejscu. Nadeszła era rosnącego zapotrzebowania na przełomowe technologie, poparte dojrzałą wiedzą i zapleczem technologicznym. Najnowsze trendy w reklamie czy aranżacji wnętrz jasno wskazują, że wśród wielu różnorodnych materiałów dostępnych na rynku, niezwykłą popularnością cieszy się znany ludzkości od dawnych czasów transparentny surowiec – szkło.

Nadruki na szkle są nowoczesną i utrzymującą się na wysokim poziomie popularności dekoracją wnętrz. Szkło zdobione nadrukiem UV można  zastosować w każdym pomieszczeniu. Najlepsze zastosowanie znajdują w kuchni czy łazience, gdzie jest duża wilgotność oraz możliwości zabrudzenia. Dzięki możliwości wykonania wydruków w pełnej palecie barw CMYK można odmienić każde wnętrze nadając charakter. Stosując szkło z odpowiednio dobraną grafiką możemy zdecydować czy taki panel szklany będzie centralnym elementem dekoracyjnym czy subtelnym uzupełnieniem.

Do produkcji stosujemy szkło odbarwione OPTIWHITE, występujące w grubości od 4 do 8 mm zależnie od życzenia klienta lub zastosowania. Dla
bezpieczeństwa osób użytkujących wykonane przez nas panele,  możemy 
dodatkowo zahartować, co nadaje mu wyższą wytrzymałość na temperaturę jak i
uderzenia. Panele mogą mieć podcięcia, wcięcia i otwory. Maksymalny
format, jaki jesteśmy w  stanie zadrukować to 3 x 2 m, natomiast szkło Optiwhite najczęściej występuje w
rozmiarach 160 x 250 cm, na zamówienie indywidualne możemy zamówić długość 320 cm.

Do druku paneli szklanych wykorzystujemy drukarkę wielkoformatową DOCAN serii H3000, która drukuje w technologii UV czyli bezpośrednio na danym materiale, w tym przypadku na szkle. Atrament tworzy na podłożu szklista, odporną powierzchnię, a duża produktywność uzyskania jest dzięki natychmiastowemu utrwaleniu atramentu pod wpływem promienia UV. Druk wykonywany jest na tafli szkła od strony, która przylega do ściany. Sprawia to że wydruk jest odporny na ścieranie, przebarwienia a dodatkowo wygląda bardzo realistycznie. Głowica drukująca Kyocera jest idealnym rozwiązaniem dla klientów oczekujących najwyższej jakości.


panele szklane

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35