Fototapety Toruń – Duzyformat.com.pl

Fototapety

Fototapeta do Twojego domu – wyjątkowa ozdoba ścian

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na fototapety, obrazy, naklejki na ściany, panele szklane oraz naklejki na meble. Posiadamy szeroki wybór wzorów na fototapety, począwszy od pejzaży, panoram przez motywy kwiatowe, sportowe, a nawet erotyczne. Pośród nich z pewnością znajdzie się taki, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W kategorii naszych fototapet, naklejek i obrazów przygotowaliśmy zbiory motywów do zastosowania w pomieszczeniach takich jak sypialnie, salony i pokoje dziecięce, a także gabinety dentystyczne czy przedszkola. Nieprzemijalnym trendem cieszy się fototapeta w kwiaty i inne wersje roślinne, które pasują niemal do każdej aranżacji wnętrza.

Do kuchni, łazienki i salonu – setki rozwiązań

Umożliwiamy również zastosowanie własnych zdjęć lub grafik, przywołujących piękne wspomnienia. Dostarczone materiały drukujemy w wybranym przez Państwa wymiarze. Chętnie podejmujemy się również projektowania indywidualnych grafik. Klienci szczególnie sobie cenią naszą pomoc przy tworzeniu naklejek na meble, ale również w przypadku fototapet na wymiar czy z fotografii własnych. Fototapeta nadaje się do kuchni i łazienki, a także do pokoju dziecinnego, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca, oraz do salonu, czy biura. Wydrukujemy dostarczony przez Ciebie plik w dowolnym wymiarze!


Proste i szybkie tapetowanie – innowacyjne rozwiązania

Po odebraniu produktu możesz natychmiast przystąpić do tapetowania. Dzięki warstwie aktywnego kleju aplikacja jest szybka i łatwa – wystarczy spryskać wodą (np. za pomocą rozpylacza do mycia szyb). W asortymencie mamy również tapety winylowe, których używa się za pomocą standardowych narzędzi. Ponadto oferujemy tapety zmywalne i samoprzylepne, które stosuje się jak zwykłe naklejki. Nie potrzeba tu żadnych dodatkowych akcesoriów przy montażu. Warto pamiętać, aby nakładać produkt na odpowiednio przygotowaną powierzchnię – wygładzoną i zagruntowaną. Dzięki temu będzie on idealnie przylegać do ścian.

Profesjonalna drukarnia fototapet – Toruń

Druk z sześciu kolorów sprawia, że nie istnieją żadne ograniczenia w uzyskiwaniu barw odwzorowujących paletę rzeczywistą. Jesteśmy w stanie uzyskać każde nasycenie w druku fototapety, każdą głębię i każdy odcień tak, aby kolory były soczyste i przykuwały uwagę. Taka kolorystyka w połączeniu z fotograficzną jakością gwarantuje zadowolenie. Dysponujemy szeroką galerią grafik do druku fototapety. Nasze rozwiązania to najlepszy sposób, by Twoja przestrzeń stała się jedyna w swoim rodzaju! Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Toruniu. Pomożemy Ci we wszystkim – od wyboru produktu do montażu.

Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35