Fototapety Toruń - zamawiaj w najlepszej drukarni

Fototapety

Najlepszy sposób na to, aby Twoje mieszkanie/biuro stało się jedyne w swoim rodzaju!

Bardzo często chcemy aby dekoracja, która ma pojawić się na ścianach naszych mieszkań czy domów była naprawdę wyjątkowa. Chcemy aby nas zachwycała nawet gdy spojrzymy na nią po raz setny tego samego dnia. Znalezienie tego jedynego motywu do łatwych nie należy, ale mając na horyzoncie cel, jesteśmy w stanie poświęcić kilka minut na poszukiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na fototapety, obrazy, naklejki na ściany, panele szklane, a nawet naklejki na meble. Posiadamy szeroki wybór wzorów na fototapety począwszy od pejzaży, panoram przez motywy kwiatowe, motywy związane ze sportem, a nawet erotyczne. A pośród nich z pewnością jest taka, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Wśród kategorii naszych fototapet, naklejek i obrazów przygotowaliśmy zbiory motywów do zastosowania w konkretnych pomieszczeniach jak sypialnie, salony i pokoje dziecięce, ale także gabinety dentystyczne czy przedszkola.

Umożliwiamy również zastosowanie własnych zdjęć lub grafik, przywołujących piękne wspomnienia. Drukujemy je w wybranym wymiarze, chętnie także podejmiemy się zaprojektowania indywidualnych grafik. Nasza pomoc jest szczególnie cenna przy projektowaniu naklejek na meble, ale także i fototapetach na wymiar jak również z własnych fotografii.

Fototapety drukujemy na różne powierzchnie – jako fototapety na ścianę, naklejki na drzwi, na meble. Fototapeta świetnie nadaje się do kuchni, do pokoju dziecinnego czy salonu czy biura.

Wydrukujemy dostarczony przez Ciebie plik w dowolnym wymiarze
Nasze wydruki nie wymagają żadnych specjalnych rodzajów kleju – tapeta posiada swój własny klej lub wystarczy zwykły klej do tapet.

Druk z sześciu kolorów sprawia, że nie istnieją żadne ograniczenia w uzyskiwaniu barw odwzorowujących paletę rzeczywistą. Jesteśmy w stanie uzyskać każde nasycenie w druku fototapety, każdą głębię i każdy odcień tak, aby kolory były soczyste i przykuwały uwagę. Taka kolorystyka w połączeniu z fotograficzną jakością gwarantuje zadowolenie.

Dysponujemy szeroką galerią grafik do druku fototapety, na pewno każdy znajdzie odpowiednie dla siebie zdjęcie.


Skontaktuj się z nami:

duzy@duzyformat.com.pl lub tel. 56 653 00 35