Naklejki Toruń - Duzyformat.com.pl

Naklejki

Naklejki są unikalnym sposobem dekoracji, które umożliwiają urozmaicenie wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami. Nadają się na fronty szafek, drzwi a nawet samochody. Może to być niezwykłe urozmaicenie, jak również reklama, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

W zależności od miejsca oraz przeznaczenia, można stosować naklejki z folii monomerycznej jak i trochę droższej folii z mocnym klejem. Jest ona bardzo wytrzymała i odporna na niekorzystne czynniki, na przykład parę wodną czy duże amplitudy temperatur, przez co nadaje się zarówno do kuchni jak i łazienki. Naklejki można uszlachetnić warstwą laminatu w wersji błyszczącej lub matowej, które będą dopasowane do charakteru wnętrza. Zarówno wydruk na folii monomerycznej jak i folii z mocnym klejem jest najwyższej klasy. Do jej uzyskania stosuje się tusze lateksowe, które obecnie są najlepsze na rynku. Dają naprawdę niewiarygodnie wysoką jakość i nasycenie barw, przy niewielkich kosztach.

Zamiast próbować ciągle tych samych, nudnych rozwiązań, których cena często jest niewymiernie wysoka, warto skorzystać z tańszej opcji – naklejek. Dzięki nim, każde wnętrze może zyskać oryginalny klimat, a samochód stać się jeżdżącą reklamą, która dotrze do jeszcze większej liczby odbiorców.